Marketing internetowy

Marketing internetowy – SpecialSoft

Chcesz się pozycjonować w sieci? Wiesz, że marketing internetowy to ogromna szansa dla Twojego biznesu? Odwiedzając naszą stronę najważniejszy krok właśnie wykonałeś. Marketing w internecie daje wiele różnych możliwości, by wypromować biznes w sieci. W SpecialSoft zajmujemy się sprzedażą pakietów, które pozwolą Ci zaistnieć w internecie. Kampanie Google AdWords, reklamy w social mediach, SEO i SEO e-commerce – wszystkim się zajmiemy, żebyś miał więcej czasu na prowadzenie swojego biznesu.

Kampanie Google Ads

Dobra agencja marketingu internetowego wie, jak efektywnie prowadzić kampanie Google Ads (dawniej AdWords). Słowa kluczowe, wykluczenia, optymalizacje, rozmowy z pracownikami Google – jeżeli nie masz na to czasu, to zadzwoń do nas. Z chęcią Ci pomożemy, wykorzystując nasze umiejętności, wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Marketing w sieci nie ma dla nas tajemnic.

Media społecznościowe

Media społecznościowe często spędzają przedsiębiorcom sen z powiek. Algorytm Facebooka i Instagrama jest bardzo zmienny – żeby skutecznie prowadzić marketing internetowy w tym zakresie, należy nieustannie monitorować te zmiany. Powiedz nam: masz na to czas przy prowadzeniu swojego biznesu? Masz czas ustawiać kampanie, tworzyć grupy odbiorców, odpowiadać na wiadomości i komentarze klientów? Jeśli nie, to zapraszamy – odciążymy Cię trochę!

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO) to jedna z form marketingu w wyszukiwarkach internetowych. Wiemy jak zoptymalizować stronę, ustawić nagłówki, meta description czy napisać treść, która nie tylko przyciągnie klientów, ale sprawi, że Google lepiej wypozycjonuje Twoją witrynę. Oferujemy Ci skuteczny marketing internetowy z zakresu pozycjonowania, który wyceniamy indywidualnie, na podstawie specyfiki strony oraz branży.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Oferujemy także marketing sklepu internetowego, czyli pozycjonowanie sklepów internetowych w wyszukiwarce. Wiemy jak działa e-commerce, mamy doświadczenie w tym zakresie i zatrudniamy oraz współpracujemy ze specjalistami, którzy zajmują się tym od lat. Chcesz, by Twój e-sklep był pod opieką najlepszych z najlepszych? Zadzwoń, napisz maila lub skorzystaj z naszego formularza. Skontaktujemy się z Tobą w przeciągu godziny!