Kampanie Google Ads

Kampania Google Ads – SpecialSoft

Jesteś tutaj, więc na pewno szukasz profesjonalisty, dla którego kampania Google Ads (dawniej kampania Google AdWords) nie ma tajemnic. Świetnie – bo takich specjalistów zatrudnia SpecialSoft. Pracują u nas ludzie z wieloletnim doświadczeniem, którzy specjalizują się w ustawianiu reklam Google Ads. Chcesz mierzalnych wyników? Chcesz otrzymywać raporty? Lubisz transparentność i przejrzystość działań? Powierzając swoje kampanie reklamowe Google Ads właśnie nam, z pewnością otrzymasz to, czego oczekujesz. Poza satysfakcją z samej współpracy, osiągniesz też jasno wyznaczone cele – Google Ads to narzędzie, dzięki któremu Twoja firma zyska nowych klientów i nowych kontrahentów.

Kampanie reklamowe Google Ads

Kampanie reklamowe Google Ads to skuteczny sposób, by dotrzeć do tysięcy klientów. Wiemy jednak, że ustawianie płatnych kampanii wcale nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. A na pewno jest dodatkowo czasochłonne. Jeżeli ustawienie Google Ads jest dla Ciebie czarną magią, nie wiesz jak mierzyć efekty i wykluczać słowa, to odezwij się do nas. Jesteśmy fachowcami w tej dziedzinie. Nasze kampanie Google Ads są po prostu skuteczne. A skuteczność to najbardziej pożądana cecha firm zajmujących się marketingiem internetowym. 

Na kampanie Google Ads (do niedawna AdWords) składają się: kampanie Ads w wyszukiwarce, kampanie w sieci reklamowej, remarketing, Google zakupy, Ads video, kampanie Ads eksportowe. Chcesz osiągnąć sukces w sieci? Reklama Google Ads to doskonały pierwszy krok! Skontaktuj się z nami – odpowiadamy na maile i formularze w przeciągu godziny.

strony internetowe w Oświęcimiu

Optymalizacja Google Ads

Optymalizacja Google Ads to również jedna z naszych usług. Pomagamy w optymalizacji istniejących już kampanii, a także tworzymy nowe, żeby jak najlepiej pomóc Ci w dotarciu do większej liczby potencjalnych klientów. Chcesz być widoczny w sieci? Chcesz sprzedawać więcej produktów? A może po prostu chcesz, by więcej osób dowiedziało się o Twoich usługach? Pomożemy Ci! Nie ignoruj internetowych narzędzi i możliwości, jakie oferują specjaliści. Podczas codziennej pracy z zaangażowaniem skupiamy się na analizie konkurencji i wdrażaniu strategii, które dostosowane są do lokalnego lub ogólnopolskiego rynku – w zależności od Twoich celów i efektów, jakie chcesz osiągnąć. 

Decydując się na współpracę ze SpecialSoft decydujesz się na kompleksową opiekę w zakresie ustawiania i optymalizacji Google Ads. Inwestujesz w reklamy, które przyciągną do Ciebie klientów i nowe perspektywy. Ty zajmiesz się prowadzeniem biznesu, a my zaplanujemy działania, ustawimy reklamy, poprawimy te istniejące i będziemy je na bieżąco monitorować. Reklamy Google Ads zawsze analizujemy – wyciągamy wnioski, poprawiamy i próbujemy kolejnych rzeczy – oczywiście tak, żeby Ci się opłaciło. Gramy do jednej bramki, a każdy sukces naszych klientów jest sukcesem SpecialSoft.

Korzystasz już z Google Ads? Wzmocnij pozycjonowanie

Sprawdź też pozycjonowanie sklepów internetowych i pozycjonowanie stron internetowych, które obok kampani Google, pomogą Ci wynieść firmę na pierwsze miejsca w rankingu Google. Użytkownicy zaglądają tak naprawdę tylko na te witryny, które wyświetlają się w TOP 10. Właśnie dlatego fachowa pomoc działu seo, przydaje się, aby wzmocnić widoczność, pokonać konkurencję i zyskać nowych klientów. Zapraszamy do skorzystania z form kontaktowych SpecialSoft!